دانلود سریال یاغی

به گزارش”مجله ایما”، در این بیانیه می خوانیم: ضمن سلام خدمت همه هواداران نساجی در سراسر مازندران، می‌خواهیم ساده و بی‌پیرایه حرف بزنیم، به‌دور از تعارفات معمول و کلمات پیچیده، در قالب یک بیانیه و دوستانه کمی گپ بزنیم. بازی‌های فوتبال تعطیل شد اما نگرانی‌ها به قوت خود باقی‌ست، همه دارند درباره‌ ویروسی خطرناک حرف می‌زنند و در اغلب شهرها مردم خود را در خانه قرنطینه کرده‌اند چون می‌دانند “کرونا” با کسی شوخی ندارد.

 

این روزها به‌نظر می‌رسد در قائمشهر و دیگر شهرهای مازندران برخی از شهروندان چندان ویروس “کرونا” را جدی نگرفته و کماکان به زندگی عادی خود مشغولند. خیلی‌ها هنوز مثل گذشته از منزل بیرون می‌روند، به امور روزمره خود مشغولند و این بسیار نگران‌کننده است. شاید با خود بگویید باشگاه فوتبال نساجی مازندران چه دخلی به هشدار درخصوص “کرونا” دارد؟! اما موضوع، بسیار جدی است، جان شما مردم مازندران و هواداران دوست‌داشتنی نساجی به جان ما، یعنی مالک، مدیران، مربیان، بازیکنان و همه اعضای این تیم بسته است و به قول معروف جان شما جان ماست.

 

سرمایه نساجی شما هستید و نفس ما به نفس شما بند است و حیات ما به حیات شما… .

 

با خود گفتیم شاید در این بحران کنونی و بادآورده (!) گپ‌وگفت دوستانه ما کارسازشود برای جدی گرفتن بیشترِ کرونا! می‌دانیم و می‌دانید در خصوص رعایت نکات بهداشتی مسئولان، پزشکان و متخصصان به اندازه کافی هشدار داده‌اند اما این بار هشداری در کار نیست، خواهشی دوستانه و خانوادگی است از شما مردم مازندران، قائم شهر و هواداران نساجی که تمنا داریم حتی‌المقدور از خانه خارج نشوید مگر برای امور خیلی ضروری! ما مجموعه باشگاه و اعضای تیم نساجی از شما عزیزان خواهش می‌کنیم از رفت‌وآمد، تردد غیرضروری در کوچه و خیابان و از مهمانی و دید و بازدید در این روزها پرهیز کنید؛ لطفاً و حتماً!

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.