دانلود سریال یاغی

ژان کلر تودیبو ژانویه 2019 از تولوز به بارسلونا پیوست. در مدت زمانی حضورش در بارسا او نتوانست مربیان را به خود متقاعد کند و پس از مدت ها نیمکت نشینی زمستان گذشته به صورت قرضی به شالکه پیوست. قرارداد او قرضی با بند خرید 25 میلیون یورویی است. رقمی که با توجه به شرایط فعلی پس از شیوع کرونا پرداختش از سوی باشگاه آلمانی غیرممکن به نظر می رسد.

 

 

 

 

به این ترتیب تودیبو به بارسا باز خواهد گشت ولی باشگاه کاتالان که برای جذب مهره های مدنظرش در تابستان نیاز به پول دارد به فروش تودیبو فکر می کند.

 

تودیبو اما دوست دارد در شالکه بماند. او به اسپورت بیلد گفت:« در حال حاضر تنها روی ادامه بوندسلیگا و بازی های تیم تمرکز کرده ام و سپس به آینده فکر خواهم کرد. راستش را بخواهید خودم را فصل بعد نیز در شالکه تصور می کنم. اینجا همه چیز کامل است. از ورزشگاه و از عشق فوق العاده هواداران به باشگاه حیرت زده شده ام و باید بگویم که باورنکردنی هستند. مربی به من اعتماد کامل دارد و خیلی سریع در تیم جا افتادم.

دوست دارم در شالکه بمانم و فعلا به بازگشت به بارسا فکر نمی کنم. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود؛ هرچند که همه چیز به شالکه بستگی دارد.»

 

 

 

 

علی رغم اظهارات تودیبو بعید به نظر می رسد که او فصل بعد هم در شالکه بماند. اخیرا مدیر ورزشی شالکه هم تایید کرد که با شیوع کرونا احتمال فعال شدن بند خرید تودیبو بسیار کاهش یافته است.

بارسلونا از سوی دیگر خوشبین است که تودیبو برگردد و او را در پروسه جذب بازیکنان مدنظرش همچون لائوتارو مارتینز و میرالم پیانیچ وارد کند. از اورتون هم به عنوان خواهان جدی تودیبو نام برده می شود.

 

 

Video

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.