دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، درحالیکه هواداران آرسنال نگران سلامتی سرمربی‌شان میکل آرتتا هستند که اعلام شده به ویروس کرونا مبتلا است، همسر او می‌گوید اگر به خاطر ویروس کرونا نبود و در شرایط عادی به سر می‌بردیم، آرتتا با علائم بیماری‌ای که در حال حاضر دارد در خانه نمی‌ماند به کار کردن ادامه می‌داد.

 

روز پنج‌شنبه اعلام شد که نتیجه تست میکل آرتتا مثبت بوده است. این خبر یکی از مهمترین دلایلی بود که نگرانی بابت شیوع ویروس در لیگ برتر را افزایش داده و باعث تعلیق سه هفته‌ای این لیگ شد.

 

 

درحالیکه هواداران آرسنال در این چند روز نگران سلامت سرمربی اسپانیایی‌شان بودند، همسر آرتتا در حساب اینستاگرامی خود در این باره توضیحاتی داد و گفت میکل حالش خوب است و اگر ویروس کرونا نبود و در شرایط عادی به سر می‌بردیم او با این علائم حاضر نبود در خانه بماند و به کارش ادامه می‌داد.

 

همسر آرتتا در اینستاگرام خود نوشت:” می‌خواهم از همه کسانی که در این مدت با پیامک‌ها، تماس‌ها ایمیل‌ها و با فرستادن انرژی مثبت از ما حمایت کردند تشکر کنم. می‌دانم که شما می‌خواهید بدانید وضعیت میکل از چه قرار است. همسر من حالش خوب است. درست است که او علائم ابتلا به ویروس را دارد ولی اگر در شرایط عادی قرار داشتیم این علائم باعث نمی‌شود او در خانه بماند و کارش را متوقف کند. در شرایط عادی او فقط یک قرص ایبوبفورن و استامینوفن می‌خورد و سر کارمی‌رفت. او در حال حاضر کمی تب و سردرد دارد. فقط همین. من و فرزندانم هم کاملا خوب هستیم”.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.