مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

دژان لوورن ستاره کروات لیورپول می‌گوید بازیکنان لیورپول حتی در دوران تعلیق لیگ برتر اعتقاد خود به قهرمانی‌شان در این فصل را از دست ندادند و پیش از اعلام شروع مجدد لیگ در انگلیس با تمام قوا به بازگشت به میدان و قهرمانی در این لیگ فکر می‌کردند.

 

لیورپول زمانی که لیگ برتر انگلیس در ماه اسفند در میانه بحران کرونا تعلیق شد در آستانه قطعی کردن قهرمانی‌اش در این لیگ بعد از سی سال قرار داشت. شاگردان یورگن کلوپ حالا که انگلیس تصمیم گرفته لیگ برتر را دوباره از سر بگیرد یک بار دیگر در آستانه قهرمانی قرار گرفته‌اند و تنها دو پیروزی با فتح جام فاصله دارند. لوورن می‌گوید او و هم‌تیمی‌هایش حتی در اوج بحران و نامشخص بودن سرنوشت این فصل اعتقادشان به قهرمانی را از دست ندادند.

 

 

لورن دفاع وسط کروات لیورپول به وبسایت رسمی این باشگاه گفت: راستش را بخواهید حتی زمانی که تاریخ شروع مجدد رقابتها مشخص نبود هدف اصلی ما فقط یک چیز بود. به پایان بردن فصل. ما فقط به این فکر می‌کردیم که صد در صد زمانی می‌رسد که فصل ادامه پیدا کند. ما به خودمان می‌گفتیم وظیفه ما این است که آمادگی‌مان را حفظ کنیم چون وقتی لیگ برگردد هر طور شده باید جام را فتح کنیم.

 

لوورن در ادامه گفت: از همان اول این اصلی‌ترین فکر و ذکر ما بوده. تمام مدتی که در باشگاه سرپوشیده تمرین می‌کردیم فقط به این فکر می‌کردیم. البته هنوز دو بازی تا قهرمانی فاصله داریم ولی می‌توانیم از همین الان بگوییم که ما قهرمانیم.

 

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.