دانلود سریال یاغی

یک باند سرقت مسلحانه در قاهره که از ماسک های تصویر چهره محمد صلاح برای پوشاندن هویت شان استفاده کرده بودند توسط پلیس دستگیر شده اند.. این باند مسلح متشکل از چهار نفر هنگام تلاش برای سرقت فروشگاهی در خیابان حسن العین هایکال در محله نصر پایتخت مصر دستگیر شد. هر چهار سارق با استفاده از ماسک ستاره محبوب لیورپول صورت شان را پوشانده بودند.

 

افراد این باند پس از نزدیک شدن نیروهای پلیس سعی در فرار داشتند اما در نهایت این روش نیز اثر نداشت و پلیس موفق به دستگیری آنها شد. محمد صلاح بزرگترین ستاره ورزشی مصر محسوب می شود و ستاره تیم ملی این کشور با 41 گل در 67 بازی در سال های اخیر نقش مهمی در موفقیت این تیم داشته است. جایگاه و محبوبیت محمد صلاح از زمان انتقالاش به لیورپول در سال 2017 به شدت افزایش یافته است.

 

در بسیاری از خیابان های مصر همیشه تصاویری از محمد صلاح به چشم می خورد و کارابرن شبکه های اجتماعی در این کشور به شدت به حمایت از این بازیکن می پردازند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.