به گزارش “مجله ایما”، در حالی که در ماه های اخیر فدراسیون فوتبال 2 میلیون دلار نقد به مارک ویلموتس تحویل داد، اما وحید هاشمیان تنها مربی ایرانی تیم ملی نیست که دستمزد خود را دریافت نکرده. حسین عبدی و سیروس پورموسوی مربیان تیم های نوجوانان و جوانان هم با وجود صعود به مرحله ی نهایی جام ملت ها هنوز دستمزدهای خود را دریافت نکرده اند و این در حالی است که آنها مشغول آماده سازی تیم های خود برای جام ملت ها هستند. هم چنین پاداش ناچیز صعود هنوز به بازیکنان این دو تیم پرداخت نشده است. از سویی یکی دو روز پیش بود که نسیمه غلامی – کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان به این نکته اشاره کرد هنوز پاداش قهرمانی در جام ملت های آسیا به آنها پرداخت نشده است در حالی که دو سال از این قهرمانی می گذرد و دوره جدید این بازی ها در چند ماه آینده آغاز می شود. 

 

به نظر می رسد در تیم های ملی فوتسال بانوان و آقایان و هم چنین فوتبال ساحلی شرایط اینطور باشد. دستمزد مربیان ایرانی تیم های ملی در یکی دو سال اخیر پرداخت نشده است. البته فدراسیون فوتبال امیدوار است در ماه های آینده با دریافت سهم در آمدهای خود از فیفا این مشکلات را حل کند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.