دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، فدراسیون فوتبال ساحل عاج امروز خبر از انتصاب پاتریس بیومل به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور داد. بیومل سابقه سال ها دستیاری هروه رنار را داشت و حالا وظیفه خواهد داشت تا ساحل عاج را به رقابت های کوپا آفریقای 2021 هدایت کند.

 

 

 

 

بیومل در مقام دستیاری رنار سابقه دو بار فتح کوپا آفریقا با زامبیا و ساحل عاج را در کارنامه دارد و از سال 2016 نیز کمک این مربی در تیم ملی مراکش بود. او پس از جدایی رنار همچنان در تیم ملی مراکش باقی ماند اما از این پس سرمربی ساحل عاج خواهد بود که برایش یک چالش جدید و بزرگ محسوب می شود.

 

دیاباته رئیس فدراسیون فوتبال ساحل عاج در مورد انتخاب بیومل گفت:« ما می خواستیم کسی را به عنوان سرمربی انتخاب کنیم که با فوتبال ما آشنا باشد و بیومل چنین کسی بود. ما از او خواسته ایم تا به کمک بازیکنان جوان، ساحل عاج را مجددا به صحنه قدرت فوتبال آفریقا و جهان برگرداند. بیومل با رنار توانایی هایش را اثبات کرده بود و نشان داد که توانایی هدایت ساحل عاج را دارد. ما با او پیش از این قهرمانی را تجربه کرده ایم و به همه چیز فوتبال ساحل عاج آگاه است. او می داند که چگونه می تواند ما را به موفقیت برساند.»

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.