به گزارش “مجله ایما”، پس از ال کلاسیکو شبکه مووی استار تصاویری از ادر سارابیا کمک مربی بارسا روی نیمکت منتشر کرد که بازتاب زیادی داشت. سارابیا که خشمگین و پرحرارت بود، روی نیمکت به بازیکنان مختلف بارسا اعتراض می کرد. حرف های او علیه گریزمان پس از فرصتی که از دست داد، به خصوص نمود بیشتری داشت. او از خطوط میانی و دفاعی تیمش نیز ناراضی بود.

کیکه ستین در واکشن به این اتفاق گفت که از پرحرارت بودن دستیارش ناراضی نیست ولی او باید شکل اعتراضاتش را تغییر دهد. او فاش کرد که سارابیا از بازیکنان عذرخواهی کرده است.

 

 

 

 

سارابیا پس از بازی شب گذشته بارسا برابر سوسیداد گفت:« حس و حال من روی نیمکت تغییر نخواهد کرد. من همینی هستم که می بینید. البته قبول دارم که نباید برخی حرف ها را می زدم و می دانم که ما باید الگویی برای کودکان باشیم. به همین خاطر رفتارم را بیشتر کنترل خواهم کرد ولی نمی توانم روی نیمکت بی تفاوت بنشینم.

حس و حالم روی نیمکت تغییر نخواهد کرد و این نوع نگاهم به فوتبال است. از همینی که هستم، احساس غرور می کنم و به راهم ادامه می دهم. هدفم کمک به بارسا است و نگاهم رو به جلو خواهد بود.»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.