دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، نادر دست‌نشان سرمربی تیم سپیدرود رشت در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: در بازگشت کاروان تیم از بابل سه بازیکن ما دچار سرماخوردگی شدند و تعدادی از بازیکنان سپیدرود رشت به دلیل ترس از بیماری کرونا در تمرینات شرکت نمی‌کنند. تمرین امروز سپیدرود با ۱۴ بازیکن برگزار شد و سایر نفرات تیم در این تمرین غایب بودند و چاره‌ای جز رویارویی با مشکلات نداریم.

 

سرمربی سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: بیماری کرونا یک بیماری خطرناک است و مردم با تمام وجود وحشت دارند تا به این بیماری مبتلا نشوند. در روزهای گذشته ما برای رسیدن به محل تمرین حداقل ۳۰ دقیقه زمان نیاز داشتیم اما الان در کمتر از ۱۰ دقیقه به محل تمرین می‌رسیم. می‌گویند بازی بدون تماشاگر برگزار شود اما در ورزشگاه محل برگزاری تماشاگران به بالای سقف مجاور می‌آیند و تعدادشان زیاد است آیا می‌توان آنها را کنترل کرد؟ سلامتی مردم برایشان اهمیت ندارد؟

 

وی تاکید کرد: هدف از برگزاری مسابقات لیگ یک چیست؟ مسئولان دنبال چه موضوعی هستند؟ این که هر چهار روز یک بار بازی برگزار کنند و بازیکنان در معرض مصدومیت باشند کار عاقلانه ای‌ است؟ به خدا جان آدم‌ها و سلامتی مردم خیلی بیشتر از فوتبال اهمیت دارد و مسوولان فوتبال نباید این موضوع را فراموش کنند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.