دانلود سریال یاغی

“” در ماه های گذشته ورزشگاه های آلمانی به صورت مکرر محل نزاع هواداران افراطی تیم های مطرحی مثل بایرن مونیخ دورتموند مونشن گلادباخ و… علیه دتمار هوپ مالک هوفنهایم بود.

 

آن ها عقیده داشتند باتوجه به نحوه مالکیت باشگاه ها در آلمان هوپ که سهام اصلی این باشگاه را در اختیار دارد نمونه ای از ورود سرمایه داری به فوتبال آلمان است و باید مقابل آن ایستاد. البته آن ها در این زمینه کمی افراط کرده و کار را به جایی رساندند که در بازی مشهور هوفنهایم مقابل بایرن مونیخ بازیکنان به دلیل بالا بودن میزان توهین ها دست از بازی کشیدند.

 

ا

 

با این حال هوپ در بحران کرونا به سرعت نقش خود را تغییر داده و تبدیل به یکی از چهره های مهم آلمان در این روزها شده است. او که با شرکت داروسازی بزرگش مشغول تحقیق روی واکسن کروناست اخبار امیدوارکننده ای را منتشر کرده و همین مسئله باعث تلطیف نظرات نسبت به وی شده است.

 

این تصویری از یک پلاکاردی است که افراطی های بایرن مونیخ در گوشه و کنارهای شهر نصب و در آن از همه کسانی که به ریشه کنی این بیماری کمک می‌کنند تشکر کرده اند. رسانه های آلمانی نوشته اند منظور از این پلاکارد کسی جز دتمار هوپ نیست.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.