دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، با انتشار لیست رسمی اولیه بازیکنان دعوت شده به تیم ملی امید فرانسه مشخص شد که نام کیلین امباپه، ستاره باشگاه پاری سن ژرمن هم در این لیست وجود دارد و طبق نظر کادر فنی تیم امید این کشور، امباپه در المپیک 2020 توکیو تیم امید کشورش را همراهی خواهد کرد.

 

لیست اولیه اعلام شده توسط کادر فنی تیم ملی امید فرانسه لیستی هشتاد نفره است که ابتدا به 50 نفر کاهش پیدا کرده و در نهایت فهرست نهایی تیم ملی شامل هجده بازیکن زیر 23 سال و چهار بازیکن بالای 23 سال معرفی خواهد شد. المپیک توکیو طبق برنامه از تابستان سال آینده آغاز خواهد شد و امباپه 21ساله از نظر سنی شرایط لازم برای عضویت در تیم ملی المپیک کشورش را دارد.

 

 

رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه، نوئل لوگرت با اعلام خبر دعوت شدن امباپه به تیم ملی امید این کشور گفت علت دعوت از امباپه علاوه بر شرایط سنی، استعداد خارق‌العاده این فوتبالیست فرانسوی بوده است.

 

رئیس فدراسیون فرانسه در این باره گفت:” امباپه از نظر سنی می‌تواند در المپیک شرکت کند. او هم مثل همه فوتبالیست های جوان و بااستعداد این نسل به تیم ملی امید دعوت شده است”.

 

لوگرت در ادامه با اشاره به ناراحتی باشگاه‌ها از قرار دادن بازیکنان‌شان در اختیار تیم امید گفت:” روسای باشگاه‌ها همه معتقدند که زمان برگزاری المپیک برای در اختیار نداشتن بازیکنان‌شان بدترین زمان ممکن است. ولی من ناصر الخلیفی رئیس PSG را دیدم و از او پرسیدم امباپه چطور است. او در جواب گفت خیلی خوب است”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.