دانلود سریال یاغی

آندره آ استراماچونی نسبت به مدت کوتاهی که در استقلال بود محبوبیت فوق العاده ای بین هواداران این تیم بدست آورد او تیمی را تحویل گرفت که اول فصل کسی روی آن حساب نمی کرد اما رفته رفته همان تیم را ساخت و توانست بعد از حدود 1000 روز آبی ها را به صدر جدول برساند.

 

استرماچونی اما 48 ساعت بعد از صدرنشین کردن استقلال به دلیل آنچه پرداختن نشدن مطالباتش و البته مشکلاتی که در راه انتقال پولش خواند ایران را ترک کرد؛ در طول یک ماه مدیران استقلال تلاش زیادی کردند تا او را به ایران برگردانند و حتی پول او تا نیم فصل را هم پرداخت کردند اما این اتفاق عملی نشد تا آبی ها در اتفاقی تاریخی و بی سابقه سه بازی را بدون سرمربی باشند 5 امتیاز از دست بدهند و به راحتی صدر جدول را به رقبای خود واگذار کنند.

 

استراماچونی اما به همین موضوع بسنده نکرد و بعد از بازگشت به ایتالیا شکایتی را از سوی وکیل خود تنظیم و به فیفا ارسال کرد شکایتی که به موجب آن استقلال باید مبلغ 1.6 میلیون دلار یعنی قرارداد دو فصلش به اضافه پاداش هایی که در قراردادش گنجانده شده بود را به او پرداخت کند.

 

اما باشگاه استقلال که در ماه های گذشته تغییر و تحولات مدیریتی را به خود دیده است خیلی زود جوابیه خود را به فیفا ارسال کرد که به موجب آن این باشگاه نه تنها به استراماچونی بدهکار نیست بلکه این مربی ایتالیایی بابت ترک ایران و فسخ یک طرفه قرارداد خود باید به آبی ها غرامت سنگین پراخت کند.

 

 

در جوابیه ای که استقلال برای فیفا ارسال کرده سه مورد وجود دارد؛ بند اول این است که اگر استراماچونی پولش را دیرتر از موعد مقرر گرفته است به این خاطر است که حسابی که او به باشگاه اعلام کرده مسدود بوده است و امکان واریز وجه به آن وجود نداشته است.

 

نکته دوم اینکه استراماچونی حق ترک ایران را با وجود قرارداد با این باشگاه نداشته و بابت ترک قراردادش تخلف آشکار انجام داده است.

 

آخرین بند دفاعیه استقلال هم این است که او بعد از دریافت کامل پولش تا نیم فصل قراردادش را به صورت  یک طرفه فسخ کرده است نه مجاز به این کار نبوده است و به خاطر ترک قراردادش باید به این باشگاه غرامت پرداخت کند.

 

این سه بندی است که استقلال تلاش می کند به واسطه آن از غرامت 1.6 میلیون دلاری فرتر کند اتفاقی که اگر تیم حقوقی استقلال در آن موفق باشند می توانند یک اتفاق تاریخی را برای این باشگاه رقم بزنند چراکه در این سال ها باشگاه های ایرانی همیشه در پرونده های بین المللی شکست خورده اند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.