دانلود سریال یاغی

تیر ماه سال گذشته بود که رسانه های اسپانیایی اعلام کردند داستان خامس و رئال به پایان خود نزدیک می شود. ستاره کلمبیایی پس از اتمام قرارداد دو ساله و قرضی اش با بایرن به رئال برگشته بود اما در فهرست فروش زیدان قرار گرفت. او که می دانست مورد اعتماد زیدان قرار ندارد با ناپولی و اتلتیکو وارد مذاکره شد و در نهایت پیشنهاد اتلتیکو برای او جذاب تر  بود؛ به خصوص اینکه تمایل داشت در شهر مادرید بماند.

پس از شکست 7-3 رئال از اتلتیکو در بازی های پیش فصل انتقتال خامس به اتلتیکو هم منتفی شد.

پس از درخشش در چند بازی ابتدای فصل به نظر می رسید که خامس در اندیشه های زیدان جایگاه ثابتی پیدا خواهد کرد ولی یک مصدومیت سنگین بد موقع باعث شد تا شرایط خامس مثل گذشته شود. او پس از بازگشت به نیمکت ذخیره ها تبعید شد و طبق ادعای ال یونیورسال کلمبیا او همچنان به اتلتیکو فکر می کند.

 

 

 

 

روبرتو کارلوس اسطوره برزیلی رئال در جریان یک مصاحبه رادیویی به دفاع از خامس پرداخت و گفت که زیدان همچنان به او اعتقاد دارد:« خامس یک پدیده و فوتبالیستی فوق العاده است. ارتباط بین ما عالی است و روز گذشته ناهار میهمان من بود.

در مورد خامس باید صبور بود. بر خلاف شایعات باید بگویم که زیدان بسیار به خامس اعتقاد دارد و برای او یک بازیکن دوست داشتنی است. در رئال زیدان هر بازی تغییرات زیادی می دهد و به همه از جمله خامس بازی خواهد رسید.»

 

 

 

 

کارلوس ادامه داد:« می دانم که زیزو در 11 بازی باقیمانده روی درخشش خامس حساب ویژه ای باز کرده است. هر بازی داستان خود را دارد ولی معتقدم جدای از هر چیزی خامس باید به خودش ایمان داشته باشد و سخت تمرین کند. او محبوب هواداران رئال است و همه دوست دارند او را در زمین ببینند. در رئال دیگر 11 بازیکن ثابت نداریم و معتقدم هر 25 بازیکن شانس حضور در ترکیب اصلی را دارند.»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.