به گزارش “مجله ایما”، درحالیکه اریک دایر بازیکن تاتنهام به دلیل اینکه بعد از پایان بازی اخیر این تیم مقابل نوریچ و شکست تاتنهامی‌ها در این بازی، وارد سکوهای ورزشگاه شده و با تماشاچیان درگیر شد، حالا منتظر است تا از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس با جریمه و مجازات روبرو شود، دیوید ژینولا اسطوره  فرانسوی تاتنهام به دفاع از او برخاست.

 

بعد از شکست تاتنهام مقابل نوریچ در بازی دو تیم که روز چهارشنبه برگزار شد اریک دایر وارد سکوهای ورزشگاه شده و با هواداری که گفته می‌شود به برادرش توهین کرده بود درگیر شد. اتحادیه فوتبال انگلیس و باشگاه تاتنهام گفته‌اند در حال بررسی این حادثه هستند. اما دیوید ژینولا که در زمان حضور در باشگاه تاتنهام گاهی با آزار و اذیت سکوهای روبرو بوده می‌گوید درک می‌کند که یک فوتبالیست بخواهد با آزار و اذیت سکوها مقابله کند چرا که فوتبالیست‌ها هم در واقع انسان هستند و گاهی واکنش انسانی نشان خواهند داد.

 

 

ژینولا در این باره گفت:” گاهی که این اتفاق‌ها می‌افتد شما بعد از ماجرا فکر می‌کنید و به خودتان می‌گویید نباید این کار را می‌کردم. مثلا به اریک کانتونا نگاه کنید. او بعدها پشیمان شده بود. ولی وقتی تحت فشار هستید از نظر روانی کنترل کردن احساسات سخت می‌شود”.

 

اسطوره فرانسوی تاتنهام در ادامه گفت:” ما همه انسان هستیم. و البته فوتبالیست هم هستیم و باید رفتارمان را کنترل کنیم. ما باید سعی کنیم درست رفتار کنیم، درست صحبت کنیم و همیشه به حرکات‌مان دقت داشته باشیم. ولی ما هم انسان هستیم و گاهی از حالت نرمال خارج شده و کارهایی می‌کنیم که به نظر من واکنش انسانی است و ممکن است از هر کسی سر بزند”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.