دانلود سریال یاغی

“” قطعا اولین تصمیم مهم فوتبالی ها در سال جدید ظهر روز دهم فروردین گرفته شد و طی انتخابی غافلگیرکننده دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال باز هم به مسند قدیمی خود بازگشت. مهدی محمدنبی که در دوره قبلی حضور خود پیش از آغاز بازی های جام ملت های آسیا در استرالیا از پست دبیرکلی کنار رفت از جمله معدود مدیرانی بود که نظر مثبت کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی را همراه خود داشت. 

 

هر آنچه که بود پس از علیرضا اسدی محمدرضا ساکت و ابراهیم شکوری شش سال پس از همکاری قبلی باز هم نبی به میز دبیرکلی فدراسیون فوتبال رسید. حضوری که البته با توجه به جایگاه وی در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس عجیب و البته غافلگیرکننده بود اما با نگاهی به چالش ها و مسئله های سخت فدراسیون فوتبال که رئیسی را بالای سر خود نمی بیند نیاز به مدیری باتجربه بود تا بتواند روزهای سخت پیش رو را پشت سر بگذارد و بهاروند نیز به همین دلیل به سراغ نبی رفت. 

 

حالا نفر اجرایی فدراسیون فوتبال باید دو اتفاق بزرگ و البته طاقت فرسا را پشت سر بگذارد. برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال و تعیین رئیس فدراسیون یکی از این دو چالش سخت پیش رو است که مهدی محمدنبی باید آن را با کمترین ایراد برگزار کند. او باید کنترل مجمع را در دست بگیرد و با هدایت درست مراسم نام رئیس جدید فدراسیون فوتبال را از قوطی دربیاورد. 

 

اما نکته مهم درباره مسئولیت های مهم پیش روی نبی باید به اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال اشاره کرد. موضوعی که پیش نیاز انتخابات است چرا که فیفا روی آن دست گذاشته است و در صورتی که اساسنامه تغییری نکند اما انتخابات برگزار شود به احتمال زیاد تعلیق فوتبال ایران را از سوی فیفا به دنبال خواهد داشت و با این حساب این موضوع ابدا شوخی بردار نیست و به همین دلیل نبی باید زودتر از زمانی که برای شروع کارها در نظر گرفته بود دست به کار شود و شرایط را هر چه سریعتر برای اصلاح اساسنامه و به دنبال آن انتخابات فدراسیون فوتبال آماده کند. 

 

در کنار این دو موضوع حیاتی برای فوتبال ایران باید به فقر مالی خزانه فدراسیون نیز اشاره کرد. چند پرونده باز مالی و بدهی های حول فدراسیون چالش هایی سخت برای دبیرکل جدید خواهد بود تا با استفاده از تجربیات مشابه در گذشته آنها را به سلامت رد کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.