“”، منچسترسیتی با کسب برتری 1-2 در دیدار رفت در برنابئو مقابل رئال مادرید از شانس زیادی برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان برخوردار بود، اما دیدار برگشت لغو و به زمان نامعلومی موکول شده است. ایلکای گوندوغان مدعی شد دلتنگ فوتبال و این دیدار بزرگ است.

 

ایلکای گوندوغان گفت: “مذاکرات زیادی با باشگاه های مختلف در سال 2013 انجام شد و این موصوع حقیقت دارد. من با باشگاه هایی از اسپانیا و همچنین از ایتالیا مذاکره کردم. اما من نمی توانم بیشتر از این چیزی بگویم و فاش کنم چه چیزی در پشت صحنه اتفاق افتاده است. این موضوعی بین من و باشگاه ها بوده است.

 

 

لالیگای اسپانیا یکی از بهترین لیگ های جهان بوده و بسیار جذاب است، چگونه می توانم این موضوع را انکار کنم؟ اما آخرین تمدید قرارداد من اخیرا رخ داده است. من در منچسترسیتی بسیار خوشحال بوده و در مورد آینده فکر نکرده ام.

 

احتمال ورود به عرصه مربیگری؟ خواهیم دید، من در طول دوران حرفه ایم نکات زیادی آموخته ام و هنوز هم در حال یادگیری چیزهای زیادی هستم. می توانم بگویم که من این افتخار را داشتم که با بهترین مربیان از جمله پپ گواردیولا، یورگن کلوپ، توماس توخل، یوواخیم لوو … کار کرده ام. این اتفاق برای چند بازیکن رخ داده؟ بنابراین ، بله ممکن است در آینده مربیگری کنم.

 

تعویق مسابقات به خاطر شیوع کرونا؟ این شرم آور است، اما ما چاره ای نداریم که این شرایط عجیب را بپذیریم. قطعا من واقعا دلتنگ و دیدار بزرگی که قرار بود مقابل رئال مادرید برگزار کنیم هستم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.