مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“”، مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش با اعلام اینکه هیچ کس از ورزشکاران حرفه ای ایران به ویروس کرونا مبتلا نشده است، بیان کرد: خب خوشبختانه با تمهیداتی که با شیوع کرونا در تیم های ملی و باشگاهی انجام شد، شرایط خوب است. آنهایی که خارج از ایران بودند را گفتیم که برنگردند و محل اردوها را ضدعفونی کردیم و بعد هم به موقع مسابقات را تعطیل کردیم که کمک کرد تا هیچ کدام از ورزشکارهای حرفه ای ما به این ویروس مبتلا نشوند.

او در پاسخ به این سوال که آیا هنوز اردوی خارجی ای در جریان است، گفت: امروز آخرین گروه بچه های ما که خارج از کشور بودند و بچه های کاراته بودند، به ایران بازگشتند. با شرایطی که به وجود آمده عملا مسابقات کسب سهمیه هم لغو شده و عملا ضرورتی نداشت که کسی را خارج از ایران داشته باشیم.

 

علی نژاد در پاسخ به این سوال که حسن یزدانی مبتلا به کرونا شده، توضیح داد: فدراسیون کشتی تکذیب کرد. پدر ایشان مبتلا شده و خدا را شکر برای ایشان مشکلی پیش نیامده است.

او در رابطه با تمهیدات فدراسیون پزشکی هم افزود: به هر حال ما در منازل ورزشکاران نمی توانیم کار خاصی بکنیم. فدراسیون پزشکی از ابتدای شروع ویروس خیلی فعالانه هم بحث های تمرین در منزل را با کمک مربیان انجام پیگیری کرده و هم توصیه های پزشکی. با توجه به اینکه در ایران این ویروس خیلی زودتر از سایر کشورها شروع شد، ما جلوتر از آنها هستیم. برگزاری اردو در این شرایط خیلی می تواند خطرناک باشد.

علی نژاد در رابطه با دلیل لغو انتخابات فدراسیون دو و میدانی نیز عنوان کرد: برای ما خیلی مهم بود که دو و میدانی قبل از عید رئیسش مشخص شود. در روز انتخابات هم 28 نفر را داشتیم که می شود دو سوم و می توانستیم انتخابات برگزار کنیم. بعد از انتخابات اما دو سه هیئت اعتراضاتی نسبت به نمایندگانشان داشتند. یکی از آنها اعتراضش وارد بود که دبیر هیئت نامه نماینده اش را به جای رئیس هیئت امضا کرده بود. با این شرایط 27 نفر در انتخابات بودند که انتخابات را تجدید کردیم. امروز هم سرپرست جدید معرفی شد و تلاش می کنیم با کارهایی که می کنیم برای المپیک مشکلی نداشته باشیم.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.