بعد از حدود دو دهه بازی کردن در ترکیب رم دنیله ده‌روسی یک سال قبل از این تیم جدا شده و مقصدی عجیب به نام بوکاجونیورز را انتخاب کرد. اما دوران حضور دنیله ده روسی در آرژانتین به دلیل مصدومیت چندان طولانی نبود و او مدتی قبل از فوتبال خداحافظی کرد. 

 

 

 

 

نیکولاس بوردیسو که فصل 11-2010 با ده‌روسی  هم‌تیمی بود و اکنون مدیر ورزشی بوکاست فاش ساخت که به این بازیکن پیشنهاد مربیگری بوکا داده بود:« دنیله شروع خوبی داشت و کیفیت خود را در همان بازی‌های ابتدایی نشان داد و این مسئله تا زمانی که مصدوم شد ادامه داشت. اشتباه او برگشتن زودتر از زمان موعد بود زیرا دوباره مصدوم شد. برای یک بازیکن با سن او غیبت طولانی مدت آسان نیست. او مجبور شد تا کیفیتش را دوباره نشان دهد. این مسئله برای او سخت بود.»

 

 

 

بوردیسو در ادامه گفت:« با او ملاقات کردم و درباره بوکا صحبت کردیم. برنامه او این بود که در بوینس آیرس بماند و ارتباط خود را با بوکا حفظ کند؛ چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی. او به مربیگری مشتاق بود ولی در نهایت تصمیم دیگری گرفت. بازگشت او به ایتالیا امری شخصی بود. شاید خانواده او نتوانسته بودند با شرایط هماهنگ شوند. افسوس چرا که ده‌روسی می ‌توانست چیزهای زیادی به بوکا ارائه دهد.»

جم مدیا


نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.