دانلود سریال یاغی

“” در روزهای شیوع ویروس کرونا که اخیرا به شدت گریبان فوتبال ایتالیا را گرفته بازیکنان در خانه هایشان و با دستورات کادر فنی در حال تمرین کردن هستند. میلان اشکرینار در این رابطه صحبت کرده و همچنین از خطرناک ترین مهاجمان حال حاضر دنیای فوتبال نام برد.

 

میلان اشکرینار گفت: “مقطع حساسی است اما ما می توانیم مانند یک تیم با هم متحد شویم. ما واقعا دلتنگ فوتبال و تمرینات هستیم اما آنچه در حال حاضر اهمیت دارد مبارزه با این ویروس است.

 

 

من هنوز هم طبق دستورالعمل کادر فنی در خانه تمرین می کنم تا بتوانم فرم خود را حفظ کنم. جدا از این وقت خود را با نامزدم و دو سگ می گذرانم. من دارت بازی کرده و تلویزیون تماشا می کنم. من می شنوم که مردم هر شب از بالکن آواز می خوانند و این فوق العاده است حتی اگر غالبا معنی اشعار را نفهمم.

 

هم تیمی ایده آل؟ رونالدوی برزیلی زیرا زمانی که کودک بودم او بازیکن محبوب من بود. من به سختی می توانم از مهاجمان بزرگ نام ببرم قطعا کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در حال حاضر بهترین ها در جهان هستند. رویارویی با کیلیان امباپه و زلاتان هم مشکل بود اولین دربی میلان من مقابل زلاتان رقم خورد.

 

بهترین مدافعان جهان نیز یکی سرخیو راموس بوده که یک رهبر واقعی است. در ادامه عملکردی که ویرژیل فن دایک در طول دو الی سه سال گذشته داشته بسیار خوب بوده است. به علاوه از کالیدو کولیبالی حتی اگر در حال حاضر در بهترین فرم نباشد نیز نام می برم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.