دانلود سریال یاغی

وینفرد شفر یک فصل و نیم سرمربی استقلال بود اما مدیران وقت باشگاه در  تصمیم عجیب او را در فاصله سه هفته مانده به پایان بازی از کار برکنار کردند تا این مربی به فیفا شکایت کند. 

 

با این شرایط باشگاه استقلال به پرداخت 550 هزار دلار به اضافه 50 هزار دلار هزینه دیرکرد این پول محکوم شده است که باید آن را پرداخت کند. 

 

از طرفی بویان هم که تنها یک نیم فصل برای استقلال بازی کرد این باشگاه را به پرداخت 310 هزار دلار جریمه محکوم کرده است و این حکم در کمیته انضباطی فیفا قطعی شده است. 

 

با این شرایط استقلال تنها تا روز دوشنبه هفته آینده فرصت دارد تا پول این دو نفر را پرداخت کند مبلغی حدود 900 هزار دلار که پرداخت آن اصلا کار ساده ای برای باشگاه نخواهد بود. 

 

اما جریمه احتمالی استقلال در صورت پرداخت نشدن این پول چه خواهد بود؟ استقلال ممکن است با محرومیت از 3 پنجره نقل و انتقالاتی کسر امتیاز و حتی سقوط به دسته پایین تر روبرو شود و این موضوعی است که شرایط این باشگاه را به حالت بحرانی در آورده است.

 

نکته مهم این است که در حال حاضر تنها دسترسی مالی باشگاه استقلال به شرکت فولاد متین کارگزار جدید این باشگاه است که آنها هم چون قراردادی با این باشگاه ندارند و البته از سوی شرکت آریا برتر در مورد شکایت قرار گرفته اند فعلا برای پرداخت این مبلغ چراغ سبز نشان نداده اند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.