به گزارش “مجله ایما”، انتخاب دستیار استقلالی  برای اسکوچیچ برای این است که توازن مربیان آبی و قرمز در کادر فنی تیم ملی رعایت شود. بر اساس خبرهای  رسیده از راهروی فدراسیون فوتبال مذاکرات با مربیان آبی در حال انجام است و از بین این ها سهراب بختیاری زاده شانس زیادی برای معرفی به عنوان دومین دستیار اسکوچیچ دارد.

 

بازیکن اسبق استقلال و تیم ملی چند صباحی است که مربیگری را استارت زده. او پیش تر به عنوان دستیار کرانچار در تیم امید انتخاب شده بود که بعد از رفتن کرانچار و آمدن فرهاد مجیدی ترجیح داد اردوی تیم امید را ترک کند. او در فصل جاری هم سرمربی استقلال خوزستان بود که چند هفته ای است از این تیم جدا شده و جای خود را به امیر خلیفه اصل داده است.

 

تیم ملی برای ادامه بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 آماده می شود که به خاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است. در صورت معرفی سهراب بختیاری زاده به عنوان دستیار اسکوچیچ پرونده حضور مربیان ایرانی در کادر فنی تیم ملی بسته می شود. اسکوچیچ علاوه بر کریم باقری از دو دستیار خارجی هم در کادر فنی تیم ملی بهره خواهد برد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.