به گزارش “مجله ایما”، با خداحافظی جیجی بوفون از عرصه ملی، جیجی دوناروما در ماه های اخیر تبدیل به دروازه بان اول تیم ملی ایتالیا شده است. این سنگربان جوان که درون دروازه میلان در این فصل عملکرد خوبی داشته، حواشی تمدید قراردادش در سال 2017 و اعتراض هواداران میلان را ناراحت کننده توصیف کرد.

 

جیجی دوناروما گفت: “من می خواهم در رقابت های جام ملت های اروپا عملکرد خوبی داشته و در ادامه می خواهم تبدیل به بهترین دروازه بان جهان باشم. علاقه و اشتیاق من همیشه دروازه بانی بوده است. چیزی که همیشه در مورد این پست دوست داشته ام، ترشح بالای آدرنالین است.

 

 

اولین دربی؟ بدون شک مهمترین خاطره ام بود است، حتی اگر به طور کلی بازی مقابل اینتر به شما حس خوبی دهد. آدرنالین هزار، ضربان قلب دو هزار است. من می خواهم برنده شوم، می خواهم خوب بازی کنم.

 

انتقادات سال 2017؟ تلاش می کردم به آن اتفاقات فکر نکنم، اما به هر حال چیزهای آزاردهنده ای رخ می داد. دشوار است که فضا در استادیوم سن سیرو علیه بازیکنی باشد، اما من هیچ ترسی نداشتم زیرا می دانستم چه کسی هستم.

 

بازی کردن در میلان؟ شما باید به مدافعان اعتماد کنید، شما اولین نفری هستید که باید به تیم اعتماد کنید. شما باید محکم باشید. در ابتدا من خجالتی بودم، همه از من بزرگتر بودند. اکنون من چند سال است عضو میلان بوده و می دانم که نقش مهمی دارم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.