“”، بارسلونا به دنبال خانه تکانی در تابستان امسال بوده و به نظر می رسد قرار است یکی از فعال ترین تیم ها در بازار نقل و انتقالات لقب گیرد. نام های زیادی از جمله نیمار و لائوتارو مارتینز برای انتقال به این تیم مطرح شده، اما قصد بارسا فقط خرید نیست و قرار است بازیکنانی نیز از این تیم جدا شوند.

 

 

نشریه موندو دیپورتیوو امروز مدعی شد نلسون سمدو و جونیور فیرپو دو مدافعی هستند که در لیست فروش بارسلونا قرار گرفته اند. اریک آبیدال، مدیر ورزشی بارسلونا اعتمادش را جونیور فیرپو از دست داده و معتقد است این مدافع جوان نمی تواند دشواری های پوشیدن لباس بارسلونا و فشار حضور در این تیم را تحمل کند. همچنین نلسون سمدو نیز گرچه در فصل جاری عملکرد قابل قبولی داشته، اما مدیران بارسلونا نسبت به آینده او چندان مطمئن نبوده و قصد فروش این مدافع پرتغالی را دارند. از پاری سن ژرمن به عنوان جدی ترین مشتری نلسون سمدو نام برده می شود.

 

البته اخباری در مورد احتمال جدایی ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی بارسلونا که در سال های اخیر درگیر مصدومیت های معتددی بوده نیز شنیده شده، اما به نظر می رسد رخ دادن این اتفاق ابتدا منوط به خرید یک مدافع میانی باکیفیت خواهد بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.