به گزارش “مجله ایما”، یک سال پیش در چنین روزهایی بود که هفته ای سرنوشت ساز برای رئال مادرید آغاز شد و البته به بدترین شکل ممکن به پایان رسید. آنها ابتدا در برنابئو و در دیدار برگشت کوپا دل ری در شرایطی که نمایش خوبی نیز ارائه دادند، مقابل بارسلونا مغلوب شده و اولین جام فصل را از دست دادند.

 

چند روز دوباره این اتفاق تکرار شد و این بار شکست در ال کلاسیکوی لالیگایی در خانه، امید آنها برای فتح لیگ را نیز به حداقل رساند. اما اوج کابوس رئال مادرید در آن هفته تلخ برابر آژاکس و در لیگ قهرمانان رقم خورد.

 

 

شاگردان سانتیاگو سولاری در شبی که تیبو کورتوا به هیچ توپی نه نگفت، با چهار گل در خانه مغلوب رقیب هلندی شده و سنگین ترین شکست شان در لیگ قهرمانان در برنابئو را پذیرفتند تا در طی یک هفته امیدهای فتح هر سه جام برای لوس لانکوس از دست برود.

 

حالا دوباره بعد از گذشت یک سال چنین شرایطی پیش روی رئال مادرید است. آنها در لیگ قهرمانان با قرعه ای دشوار مواجه شده و باید به مصاف منچسترسیتی و پپ گواردیولا بروند. سیتیزن ها در هفته های اخیر شرایط بسیار خوبی داشته و به دلیل محرومیت طی دو سال بعدی از لیگ قهرمانان از انگیزه مضاعفی نیز برخوردارند.

 

همچنین در لالیگا نیز از دست دادن پنج امتیاز در هفته های اخیر باعث شده حالا بارسلونا بالاتر از رئال مادرید در صدر جدول قرار گیرد. شاگردان زین الدین زیدان به خوبی می دانند در صورت شکست در ال کلاسیکوی ابتدای هفته بعد در برنابئو، شرایط دشواری برای فتح لالیگا بعد از سه سال خواهند داشت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.