به گزارش “مجله ایما”، شیخ دیاباته در این فصل نمایش فوق العاده ای در ترکیب استقلال داشته است اما عدم پرداخت مطالبات او باعث شد شایعاتی در مورد فسخ قرارداد این بازیکن به راه بیفتد.

 

اما صبح امروز شیخ دیاباته تهران را به مقصد فرانسه ترک کرد تا این شایعه به راه بیفتد که این مهاجم اهل مالی تصمیمی برای بازگشت به ایران ندارد.

 

با این حال رسانه رسمی باشگاه استقلال دقایقی پیش با انتشار بیانیه ای نوشت: «شیخ دیاباته، مهاجم مصدوم تیم فوتبال استقلال، پس از درخواست مرخصی کوتاه مدت جهت دیدار با خانواده‌اش، امروز صبح ایران را به مقصد فرانسه ترک کرد. حقوق او امروز توسط باشگاه استقلال به حساب دیاباته در دوبی واریز شده است.

 

شیخ دیاباته یک بازیکن حرفه‌ای و متعهد است و باوجود مشکلاتی که برای بازگشت او به تهران پس از پایان تعطیلات زمستانی و شروع دور برگشت مسابقات وجود داشت، این موضوع را به اثبات رساند. به همین دلیل انتظار می‌رود که هواداران در شرایط فعلی به شایعات بی‌اساس اهمیت ندهند. شیخ دیاباته اواخر هفته آینده به تهران بازخواهد گشت.»

 

اما این تمام ماجرا نیست چراکه عبدالرضا موسوی هم با انتشار سند پرداخت بخشی از مطالبات دیاباته اطمینان داد که این بازیکن تصمیمی برای فسخ قرارداد با این باشگاه ندارد و به زودی به ایران برخواهد گشت.

 

با این شرایط انتظار می رود شیخ دیاباته تا پایان هفته به ایران برگردد تا روند درمانی خود را از سر بگیرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.