به گزارش«مجله ایما» و به نقل از روزنامه الرایه این منابع خبری تأکید کردند که اتحادیه های کنفدراسیون های شرقی به طور رسمی با یکدیگر موافقت کردند تا مسابقات جهانی و بازیهای مقدماتی آسیا که قرار است در ماه مارس برگزار شود را به تعویق بیندازند و این تصمیم پس از دیدار مورد انتظار بین مسئولان فیفا و مقامات AFC به طور رسمی اتخاذ می شود، زیرا تصمیم به تعویق یا ادامه مسابقات مقدماتی جام جهانی در اختیار  فیفا  است و در مسئولیت AFC نیست.

 

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده که از طریق جلسه‌ای که در کوالالامپور برگزار شد، مشاوره هایی با برخی فدراسیونهای منطقه شرق آسیا انجام داد.  با این وصف AFC رسما اعلام کرد تعداد بیشتری از تیم های ملی قادر به برگزاری مسابقات یا مسافرت برای رقابت نیستند، بنابراین کنفدراسیون فوتبال آسیا قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد راه حل های موجود در مسابقات با فیفا و سپس با فدراسیون های کشورهای منطقه غرب آسیا دیدار می کند.

 

پس از این جلسات که طی روزهای آینده برگزار می شود، FIFA و AFC تصمیم نهایی را درباره مسابقات باقیمانده این قاره خواهند گرفت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.