دانلود سریال یاغی

سیروس دین محمدی در مورد اینکه گفته می شود تمرینات گروهی نساجی شروع شده است به گفت: همچین چیزی درست نیست و ما گروهی تمرین نکرده ایم. ما هر روز به صورت آنلاین تمرین می کنیم و عکس های آن را هم منتشر می کنیم. 

 

او در مورد ادامه لیگ می گوید: من خودم یکی از کسانی بودم که موافق برگزاری بازی ها بودم ولی حالا فکر می کنم برای این موضوع کمی دیر شده است. در این شرایط فکر می کنم لیگ برگزار نشود بهتر است تا فصل بعد را از دست ندهیم.  

 

مربی نساجی در مورد فشردگی بازی ها می گوید: حتی اگر مجوز شروع تمرینات از اول خرداد ماه صادر شود احتمالا لیگ از اواخر این ماه شروع می شود و تا اواسط مردادماه هم ادامه خواهد داشت که این باعث می شود ما لیگ فصل بعد را هم از دست بدهیم. 

 

دین محمدی در پایان گفت: در مرادادماه لیگ قهرمانان آسیا در پیش است و فکر می کنم شرایط برگزاری بازی ها خیلی سخت است و چاره ای نیست جز تعطیلی لیگ البته ما هم مثل سایر باشگاه ها تابع قوانین سازمان لیگ هستیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.