“” دی ماریا یکی از بازیکنان ثابت آرژانتین در جام جهانی 2014 بود تا اینکه در دیدار یک چهارم نهایی مقابل بلژیک آسیب دید و دیدار نیمه نهایی برابر هلند را از دست داد. او در دیدار فینال مقابل آلمان روی نیمکت حضور داشت اما در نهایت به میدان نرفت و آلبی سلسته با نتیجه 1-0 مغلوب حریف شد. او اکنون فاش کرد که رئالی ها قصد داشتند مانع از حضور او در دیدار نهایی شوند.

دی‌ماریا به تله‌فوت گفت:” تنها سه نفر حقیقت را می دانند: دانیل مارتینس پزشک تیم الخاندرو سابه یا سرمربی و من.

من در دیدار مقابل بلژیک دچار آسیب دیدگی شدم. من 90 درصد آماده بودم. شرایط پای من کاملا خوب نبود اما می خواستم بازی کنم و اهمیت نمی دادم که اگر دیگر نتوانم فوتبال بازی کنم.

این یکی از چیزهایی بود که به من گفته شد ممکن است اتفاق بیفتد اما این فینال جام جهانی بود؛ فینال من. می دانستم رئال مادرید می خواهد من را بفروشد و نامه ای از آنها دریافت کردم. دانیل به من گفت که نامه از طرف رئال است اما من نمی خواستم حتی آن را بخوانم و پاره‌اش کردم.

 

 

رفتم تا با الخاندرو صحبت کنم و به او موضوع را گفتم و گریه کردم چون 100 درصد آماده نبودم. می دانستم او من را دوست دارد و می خواهد که من بازی کنم اما به دنبال بهترین تصمیم برای تیم بود.

می خواستم تزریقی در پایم انجام بدهم. می خواستم تلاشم را بکنم اما بعد از جلسه او تصمیم گرفت انزو پرز را به جای من بازی بدهد.”

دی ماریا همچنین در مورد شیوع ویروس کرونا که باعث تعطیلی رقابت های فوتبال در سراسر دنیا شد گفت:” آنچه تجربه می کنیم دیوانه‌کننده است. ما دوران خوبی را پشت سر نمی گذاریم. ما 14 روز است که در خانه حبس شده ایم. تنها یک بار به سوپر مارکت رفتیم و برگشتیم زیرا نمی خواهیم بچه های مان را در معرض خطر قرار بدهیم.

خوشبختانه از طریق تماس تصویری می توانیم هر روز با خانواده مان در آرژانتین صحبت کنیم و این آرامش بیشتری به ما می دهد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.