به گزارش “مجله ایما”، رئال مادرید دیشب و در دیداری غیرمنتظره با یک گل مغلوب لوانته شده و صدر جدول بعد از مدت ها به بارسلونا واگذار شد. بازیکنان رئال مادرید از جمله سرخیو راموس و دنی کارواخال بعد از این دیدار به شدت به تصمیمات داوری معترض بودند و حتی کاپیتان رئال مادرید مدعی شد تصمیمات از پیش تعیین شده و به ضرر این تیم هستند.

 

مهم ترین صحنه مورد اعتراض بازیکنان رئال مادرید در دقیقه 47 رخ داد. در این صحنه ایسکو وارد محوطه جریمه شد و ضربه او به بازوی بازیکنان لوانته برخورد کرد. بازیکنان تیم مهمان قویا معتقد بودند باید در این صحنه یک ضربه پنالتی به سود رئال مادرید اعلام می شده و هرناندز هراندز اشتباه کرده است، اما آندوخار اولیور مدعی شد دست بازیکن لوانته در حالتی طبیعی بوده و این صحنه نمی توانسته پنالتی باشد.

 

آندوخار اولیور که رادیو مارکا گفت: “در این صحنه هیچ اتفاقی رخ نداده است. برخورد توپ به دست بازیکن لوانته کاملا غیرارادی بوده، همچنین بازوی او نیز در حالتی غیرطبیعی قرار ندارد و به همین دلیل تصمیم داور در این صحنه مبنی بر ادامه بازی درست بوده است.”

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.