دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، رئال مادرید و فلورنتینو پرز طی سال‌های گذشته نشان داده اند که علاقه زیادی به جذب ستاره های جوان برزیلی دارند. جذب بازیکنانی نظیر وینیسیوس جونیور، رودریگو و در آخر رینیر ژسوس مهر تاییدی به این موضوع بوده است.

 

حالا اما به نظر می‌رسد که فلورنتینو پرز قصد دارد این بار یک پدیده برزیلی را از باشگاه مطرح انگلیسی جذب کند. در همین رابطه نشریه مترو انگلیس گزارش داده که لوس بلانکوس به طور جدی شرایط جوان برزیلی توپچی‌ها یعنی گابریل مارتینلی را دنبال می‌کند و علاقه زیادی به جذب این بازیکن آینده دار دارد.

 

 

 

 

پدیده ۱۸ ساله آرسنال در این فصل یکی از بهترین بازیکنان تیمش بوده و نمایش های درخشانی را ارائه داده است. او در ۱۴ بازی لیگ برتر برای آرسنال سه گل به ثمر رسانده و همواره یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان توپچی ها بوده است. از طرف دیگر روی کار آمدن میکل آرتتا نیز در درخشش مارتینلی نقش بسیار مهمی ایفا کرده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.