دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، نمایش های خیره کننده ارلینگ هالند در نیم فصل اول در لباس سالزبورگ باعث شد تیم های بزرگی از سراسر اروپا برای جذب این ستاره جوان اقدام کنند، اما در کمال تعجب این دورتموند بود که زودتر از سایر رقبا موفق به توافق با مینو رایولا شده و با مبلغ 22 میلیون یورو این ستاره جوان را جذب کرد.

 

 

درخشش ارلینگ هالند در بوندسلیگا و لباس دورتموند نیز ادامه یافت و حالا ممکن است رئال مادرید زودتر از حد تصور و در همین تابستان امسال موفق به جذب این بازیکن شود. مینو رایولا مدتی قبل فاش کرد بندی در قرارداد موکلش وجود دارد که او به اجازه می دهد در تابستان سال 2021 و با مبلغ 83 میلیون یورو دورتموند را ترک کند.

 

اما اگر رئال مادرید یک سال زودتر خواهان جذب این بازیکن باشد، می تواند با توافق با باشگاه دورتموند و مینو رایولا و پرداخت مبلغی بیشتر در همین تابستان نیز این بازیکن را جذب کند. در دو سال اخیر رئال مادرید برای پر کردن جای خالی کریستیانو رونالدو، ماریانو دیاز و لوکا یوویچ را به خدمت گرفته، اما این دو بازیکن موفق به زدن کسری از گل های پرشمار ستاره پرتغالی نیز نشده اند.

 

علیرغم مطرح شدن اخباری در مورد تمایل رئال مادرید به خرید کیلیان امباپه منتشر شده، اما فلورنتینو پرز به خوبی می داند خرید این ستاره جوان از پاری سن ژرمن بسیار دشوار خواهد بود و به همین دلیل ممکن است ارلینگ هالند به اولویت اول رئال مادرید در تابستان تبدیل شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.