به گزارش “مجله ایما”، حدود دو سال قبل و در حالیکه کمتر کسی شناختی از لائوتارو مارتینز داشت، اینتر این مهاجم جوان را از باشگاه راسینگ آرژانتین جذب کرد. درخشش لائوتارو در ماه های اخیر باعث بروز اخبار فراوانی در مورد تمایل تیم های بزرگی چون بارسلونا و رئال مادرید به جذب این بازیکن شده و رئیس باشگاه راسینگ نیز با تایید این اخبار از سود این انتقال به باشگاهش خبر داد. قرار است در صورت جدایی لائوتارو از اینتر، 10 درصد از مبلغ قرارداد بعدی به این باشگاه نه چندان سرشناس آرژانتینی برسد.

 

 

رئیس باشگاه راسینگ در این رابطه گفت: “شایعات پیرامون احتمال انتقال لائوتارو به رئال مادرید یا بارسلونا صحیح است. ما مذاکرات بسیار خوبی داشته ایم. 10٪ از فروش مجدد این بازیکن در صورتی که بیش از 14 میلیون یورو باشد به ما خواهد رسید، ما نیز می دانیم دیر یا زود، این سود سرمایه گذاری را بدست می آوریم.

 

بنابراین به نظر می رسد که می توانیم برای برگزاری یک ال کلاسیکو در بازار نقل و انتقالات بین دو غول اسپانیایی آماده باشیم. بارسلونا دوست دارد تا ماه می مذاکره را آغاز کرده و اصرار دارد که لائوتارو شماره 9 جدید این تیم باشد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.