به گزارش “مجله ایما”، در این دیدار ابتدا این تیم میزبان بود که با گل ایسکو پیش افتاد اما شاگردان پپ گواردیولا در دقایق پایانی دو بار دروازه حریف را باز کردند و به یک پیروزی باارزش رسیدند.

برخلاف آنچه انتظار می رفت، بازی با مالکیت توپ رئالی ها آغاز شد و بازیکنان سیتی در دقایق ابتدایی با تجمع مقابل محوطه جریمه خودی، به دنبال استفاده از ضدحملات بودند.

بازی با همین روال ادامه داشت و موقعیت چندانی روی دروازه ها ایجاد نمی شد تا اینکه در دقیقه 21، روی پاس خوب کوین دی‌بروین، گابریل ژسوس درون محوطه جریمه رئال صاحب موقعیت شد و بعد از فریب واران، می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه او را کورتوا به خوبی دفع کرد.

در ادامه باز هم  این رئالی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و بیشتر از حریف به دنبال زدن گل بودند تا اینکه در دقیقه 31، روی ارسال عالی فرلان مندی، این بنزما بود که می توانست با ضربه سر کار را تمام کند اما واکنش عالی ادرسون، دروازه سیتی را بسته نگه داشت.

در دقیقه 33، مصدومیت آیمریک لاپورت باعث شد تا گواردیولا مجبور شود اولین تعویضش را انجام بدهد و فرناندینیو به جای او به میدان رفت.

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد اما در آخرین ثانیه های این نیمه، سیتی فرصت داشت تا به گل اول بازی برسد ولی مدافعان رئال از روی خط دروازه ضربه ژسوس را برگشت دادند تا در نهایت نیمه اول با تساوی 0-0 به پایان برسد.

 

ادامه دارد…

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.