به گزارش “مجله ایما”، رئیس باشگاه اینترمیلان، استیون ژانگ با انتقاد بسیار تند از پائولو دال پینو، رئیس سری آ از او به دلیل ناکامی در رسیدگی به ویروس کرونا و آشوب و هرج و مرج در تصمیم‌گیری‌های لیگ در این باره انتقادهای صریحی به عمل آورده و گفت رئیس سری آ بزرگترین دلقکی است که در عمرش دیده است.

 

اخیرا چند بازی سری آ و از جمله دربی بزرگ اینتر و یوونتوس به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده یا به تعویق افتاده‌اند. بازی اینتر- یوونتوس ابتدا قرار بود پشت درهای بسته و بدون تماشاچی برگزار شود ولی در ادامه اعلام شد که این دیدار به تعویق افتاده و در زمان دیگری برگزار خواهد شد. در نهایت اما سازمان سری آ اعلام کرد که دیدار اینتر- یوونتوس در روز 9 مارس برگزار خواهد شد و این تصمیم باشگاه اینتر و رئیس آن را به شدت عصبانی کرده است.

 

 

استیون ژانگ رئیس باشگاه اینترمیلان با انتشار یک استوری اینستاگرامی نوشت:” آنها فقط با تقویم بازی می‌کنند و سلامت عمومی برایشان در اولویت دوم قرار دارد. تو بزرگترین و تاریک‌ترین دلقکی هستی که در تمام عمرم دیده‌ام. بیست و چهار ساعت؟ چهل و هشت ساعت؟ هفت روز؟ دیگر چه؟ قدم بعدی‌تان چیست؟”.

 

ژانگ در ادامه مطلب خود نوشت:” حالا درباره اخلاق ورزشی و رقابت منصفانه صحبت می‌کنید؟ حتما می‌خواهید ما از بازیکنان و مربیان‌‌مان محافظت نکنیم و از آنها بخواهیم هر هفت روز هفته و بیست و چهار ساعته برای شما بازی کنند؟ بله، روی سخنم با شما است. با شما آقای پائولو دال پینو، رئیس لیگ. وقت آن است که مسئولیت خودت را بپذیری. در سال 2020 نمی‌شود طور دیگری رفتار کرد”.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.