دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، کشورهای زیادی در دنیا با ویروس وحشتناک کرونا دست و پنجه نرم می کنند که اسپانیا یکی از آن ها به حساب می آید. در این کشور تا به امروز ۲۸۸ نفر جان خود را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دست داده اند.

 

از طرف دیگر رقابت های لالیگا نیز به حالت تعلیق درآمده و مشخص نیست که آیا بعد از دوهفته مسابقات از سر گرفته خواهد شد یا خیر. همچنین وضعیت به پایان رسیدن فصل و انجام بازی های باقیمانده با توجه به در پیش بودن یورو در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. با این وجود گمانه زنی های زیادی مبنی بر احتمال به تعویق افتادن رقابت های یورو برای پیگیری مسابقات باشگاهی به گوش رسیده است.

 

 

 

 

با وجود همه شایعات اما رئیس لالیگا اعتقاد دارد که این بازی ها از سر گرفته خواهد شد و به فصل پایان داده می شود. خاویر تباس در این باره گفت: ” من اطمینان دارم که ما می‌توانیم به فصل پایان دهیم. ما با سایر لیگ ها برای هماهنگی تاریخ بازی ها همکاری خواهیم کرد.

اگر چه سلامتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اما در صورت پایان نپذیرفتن رقابت ها با مشکلات بزرگ روبرو خواهیم شد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.