مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

رکسانا مارسینیو وزیر ورزش فرانسه در یک مصاحبه نسبت به انتقادهای اخیر ژان میشل اولاس واکنش نشان داد انتقادهای او را نابجا خواند و از اولاس خواست به فیلمسازی رو بیاورد. رئیس باشگاه لیون در روزهای اخیر چند بار خواستار شروع مجدد لیگ1 شده است.

 

 

بعد از آنکه مشخص شد چهار لیگ بزرگ اروپایی تصمیم به شروع مجدد مسابقات خود گرفته‌اند و فرانسه تنها لیگ بزرگی است که فصل 2019-2020 را کاملا تعطیل کرده ژان میشل اولاس رئیس باشگاه لیون انتقادهای جدیدی به این تصمیم دولت فرانسه وارد کرده و چند بار درخواست خود برای شروع مجدد لیگ1 را تکرار کرد.

 

رکسانا مارسیانو وزیر ورزش فرانسه در یک مصاحبه تلویزیونی نشان داد از انتقادهای رئیس لیون عصبانی است. او در این مصاحبه گفت: چه می‌خواهید بگویم؟ سینماها به زودی باز می‌شود. اگر آقای اولاس سناریوهای متفاوتی برای پیشنهاد دادن دارد از او دعوت می‌کنم آنها را فیلم کرده و در سالن سینما نمایش دهد چون آنجا مخاطب خواهد داشت.

 

 

وزیر ورزش فرانسه در ادامه گفت: من به یکی از چند نامه‌ای که او برایم نوشته پاسخ دادم و یک بار دیگر توضیح دادم که دولت فرانسه فدراسیون  و سازمان لیگ چطور در همکاری با هم تصمیم می‌گیرند و چه رابطه‌ای دارند.

 

رکسانا مارسیانو در ادامه می‌گوید تصمیم فرانسه برای تعطیلی لیگ1 برای به خطر نینداختن ورزشکاران بوده.

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.