دانلود سریال یاغی

 

اگرچه در هفته های اخیر رقابت های فوتبال در سراسر اروپا به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل است اما اهداف مدیریتی رئال مادرید پیش می رود و فلورنتینو پرز با برگزاری جلسات ویدئویی در حال برنامه ریزی برای فصل آتی و تبیین اهداف مورد نظر گروه مدیریتی این باشگاه هستند.

 

 

نشیه مارکا در گزارشی مدعی شد یکی از مواردی که این روزها پرز در مورد آن تصمیم گیری کرده تکلیف نیمکت تیم دوم رئال مادرید است. در حال حاضر رائول گونسالس اسطوره محبوب این باشگاه هدایت کاستیا را بر عهده دارد و به نظر می رسد برنامه باشگاه رئال مادرید حفظ او برای فصل آینده است.

 

کاستیا در حال حاضر در سگوندا در رتبه هفتم جدول قرار دارد اما فلورنتینو پرز از کار رائول رضایت داشته و می خواهد این سرمربی جوان همچنان به کارش ادامه دهد. عملکرد رائول مدیریت باشگاه را متقاعد کرده و فلورنتینو پرز در دراز مدت این ستاره محبوب را به عنوان سرمربی بعدی تیم اول رئال مادرید و جانشینی برای زین الدین زیدان در نظر گرفته است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.