به گزارش “مجله ایما” میودراگ رادولوویچ بعد از پایان دربی اصفهان گفت: بازی سختی برای ما بود یکشنبه بازی خیلی سختی داشتیم و سپاهان استراحت کرده بود و نتوانستیم به خوبی ریکاوری کنیم، اما کسی بازی امروز را دیده باشد فکر می‌کند قضیه برعکس بوده و سر حال تر از سپاهان بودیم. متأسفانه دقایق ابتدایی گل خوردیم و این بازی را برای ما سخت کرد.

 

وی با بیان اینکه سعی کردیم با کار ترکیبی به گل برسیم، گفت: گل زودهنگام در نیمه اول کارمان را سخت کرد و نیمه دوم داستان فرق داشت. توانستیم توپ را تصاحب کنیم و موقعیت بسازیم. سه شانس مسلم گلزنی داشتیم دانیال اسماعیل فر، احسان پهلوان و دارکو بیدووف موقعیت‌ها خطرناکی داشتند که با بی دقتی توپ‌ها را خراب کردند. یک پنالتی صد در صد هم برایمان گرفته نشد.

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در ادامه گفت: در بازی با استقلال هم روی آفساید گل خوردیم و این بازی هم پنالتی صحیح ما گرفته نشد که اگر داوران را گرفته بود نتیجه بازی تغییر می‌کرد. باید مسئولان باشگاه با فدراسیون صحبت کنند که چرا داوری‌ها برای ذوب‌آهن این‌گونه است؟

 

وی با بیان اینکه بازیکنانم مثل شیر بازی کردند، گفت: پنج مسابقه خوب داشتیم و با این روند مطمئنم هستم به بازی‌های آینده امیدوار باشیم.

 

رادولوویچ در رابطه با سجاد آقایی بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: سجاد بازیکن مستعد و خوبی است که می‌تواند در آینده بتوانید بازیکن خوبی برای تیم باشد. تمام بازیکنان در تیم من شانس بازی دارند و بهترین بازیکن‌ها بین ۱۱ نفر قرار می‌گیرند. هر روز صبح برای بازیکنانم وقت می‌گذارم.

 

وی با بیان اینکه مدیر کارخانه ذوب‌آهن در روز معارفه رادولوویچ گفته که عیار او در بازی با سپاهان مشخص می‌شود، گفت: از بازی امروز راضی بودم، چون در شرایط متفاوتی با سپاهان بودیم و در نیمه دوم خوب کار کردیم.

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در واکنش به سخنان قلعه نوعی گفت: در چهار روز گذشته از داوری لطمه خوردیم. آقای قلعه نوعی گفته است که ذوب آهن خیلی موقعیت نداشته؛ ایشان را از ده سال پیش می‌شناسم و مربی خیلی خوب و جنتلمنی هستند، مثل این که من بازی را جور دیگری دیدم که سه موقعیت داشتیم و یک پنالتی برایمان گرفته نشد و می‌خواهم بپرسم موقعیت سپاهان چه بود؟ نمی‌خواهم در مورد تیم حریف صحبت کنم و اگر داور پنالتی دیگر ما را گرفته بود، می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.