بوژیدار رادوشوویچ در مقابل باشگاه پرسپولیس در خصوص تمجید فنایی از او به عنوان گلر شماره یک عنوان کرد: زمان زیادی بود که منتظر بودم. بسیار خرسندم که مربی دروازه‌بان‌ها من را انتخاب کرد. مهم ترین چیز در زندگی یک فوتبالیست این است که مربی شما را قبول داشته باشد من چیز زیادی نمی‌گویم اما حتما این 4 سالی که برای این موضوع انتظار کشیدم گویا هست که چقدر اشتیاق داشتم. خیلی خوشحالم که در تیم بزرگی چون پرسپولیس دروازه بان اول شده ام.

 

او درباره مشکلات مالی پرسپولیس نیز اظهار داشت: بعضی وقت ها خسته کننده بود ولی در حال حاضر من خوشحالم و تشکر می‌کنم.

 

رادو درخصوص آغاز مسابقات و میزان آمادگی خودش گفت: من فکر می‌کنم تمام بازیکنان آمادگی دارند که بازی های  پیش رو را انجام دهند و امیدوارم بتوانیم مسابقات را ادامه دهیم و ما قهرمان خواهیم شد.

 

وی در پایان با اشاره به این که باسابقه ترین بازیکن خارجی تاریخ پرسپولیس است توضیح داد: اگر بخواهم راستش را بگویم وقتی آمدم اینجا فکر نمی‌کردم مدت زیادی در ایران بمانم اما اتفاقاتی که در سال های اخیر رخ داد من را خوشحال کرد و خانواده ام نیز خوشحال هستند و این مسئله مهمی است که من از زندگی در ایران لذت ببرم. هواداران عزیز و هرچیزی که در اطراف باشگاه هست من را مجاب کرد تا در ایران بمانم و خوشحالم و دوست دارم ماندنم در ایران را ادامه دهم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.