دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، ذوبی‌ها یکشنبه این هفته در ورزشگاه آزادی برابر استقلال قرار می‌گیرد و تین تیم به دنبال این است که این مرتبه برابر دیگر مدعی لیگ برتر به نتیجه برسد. آن‌ها در هفته هجدهم لیگ برتر در تبریز برابر تراکتور قرار گرفتند و با نتیجه 2-1 شکست خوردند.

 

حالا اما مهم ترین مقطع فصل برای میودراگ رادولوویچ است. مربی مونته نگرویی که در نیم فصل دوم جانشین علیرضا منصوریان شد و در سه بازی، دو برد و یک باخت به دست آورده است. حالا این مربی بعد از استقلال، برابر سپاهان و شهر خودرو بازی می‌کند و عیار سرمربی سابق تیم ملی لبنان مشخص خواهد شد.

 

رادولوویچ در صورت موفقیت در این سه بازی مهم ذوب‌آهن را به طور کامل از منطقه خطر دور کرده و تیمش را در کمر کش جدول نگه می‌دارد. اما اگر او و تیمش در این سه بازی موفق نباشند، ذوب‌آهن به منطقه خطر نزدیک شده و همه چیز به هفته‌های آینده موکول می‌شود. سه دیداری که دو بازی خارج از خانه و یک بازی در داخل خانه برای آن‌ها به همراه دارد و باید دید چه نتیجه‌ای به همراه دارد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.