“” باشگاه الاهلی عربستان این روزها تحت تاثیر گسترش کروناویروس تدابیری شدید برای مقابله با این بحران بزرگ در دستور کار قرارداد. بنا به نوشته رسانه های جده سران این باشگاه تمامی امکانات و زیرساخت های خود را برای مهار این ویروس بسیج کرده طبق توافقی با مرکزی بهداشتی در جده اقدام به ضدعفونی کردن ورزشگاه اختصاصی و کمپ تمرینی باشگاه کردند.

خبر دیگر از این باشگاه عربستانی به تمهیدات جدید مدیریت الاهلی برای عبور از بحران مالی در کنار بحران کروناویروس است. الاهلی که سال بسیار دشواری از نظر مالی را تجربه کرد و بیش از 10 تا 12 میلیون دلار برای پرداخت مطالبات به بازیکنان خارجی و داخلی همین طور مربیانی که برکنار کرد از حساب خود خارج کرد حالا با مدیریت جدید روی کار آمده در صدد راهکاری جدید برای مدیریت این بحران و پرداخت های سر موعد به اعضای خود است.

تعطیلی تمرینات این تیم باعث شد تا به توصیه سرمربی صرب جدید باشگاه مدیریت الاهلی طبق توافق با پیمانکاری اروپایی اقدام به تعویض چمن کمپ و ورزشگاه محل تمرینات خود برای کم کردن درصد آسیب دیدگی مهره های کلیدی بگیرد چون براساس گزارشی که به سرمربی الاهلی ارائه شد بسیاری از مصدومیت ها به خاطر کیفیت بد زمین چمن ورزشگاه محمد عبدا.. فیصل است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.