به گزارش “مجله ایما”، مینو رایولا، ایجنت مشهور و جنجالی فوتبال با انتقاد شدید و تند از فیفا، عملکرد این سازمان را مسخره توصیف کرد. رایولا که روز دوشنبه در مجمع ایجنت‌های فوتبال به عنوان رئیس این مجمع سخنرانی می‌کرد حملات شدیدی به فیفا وارد کرده و آن را به یک دیکتاتور کمونیستی تشبیه کرد.

 

رایولا که در سوئیس و در مجمع ایجنت‌های فوتبال سخنرانی می‌کرد در کنار حملات شدید به فیفا اعلام کرد که او و دیگر ایجنت‌های فوتبال در سراسر دنیا انتظار دارند فیفا از قوانین منصفانه‌تر و روشن‌تری استفاده کند. رایولا از تصمیم‌های بی‌قاعده فیفا انتقاد کرده و گفت این سازمان باید عملکرد متفاوتی در پیش بگیرد.

 

 

رایولا در سخنان خود گفت:” فیفا مثل دیکتاتور کمونیستی است که دائماً به همه می‌گوید چکار باید بکنند. مردم حالا دیگر فهمیده‌اند که فیفا چطور سازمانی است. مخالفت با این سازمان حالا جدی و صریح شده است. ما با همکاران سوئیسی‌مان در حال همکاری هستیم چون می‌خواهیم از همینجا، از جایی که مقر فیفا در آن قرار دارد، یعنی سوئیس، با آن مبارزه کنیم”.

 

ایجنت جنجالی دنیای فوتبال در ادامه صحبتهایش گفت:” ما به دنبال شرایط کاری شفاف‌تری هستیم و اگر فیفا هم به دنبال چنین شرایطی است خیلی هم استقبال می‌کنیم. فیفا باید  همه چیز را روشن کند، حقوق ما را به رسمیت بشناسد و در این شرایط است که می‌توانیم مذاکرات‌مان را شروع کنیم. فیفا ولی همیشه می‌گوید که فقط تصمیم می‌گیرد و همه باید تصمیم‌هایش را اجرا کنند، این مسخره است”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.