دانلود سریال یاغی

به نقل از سایت باشگاه فولاد حمیدرضا رجبی مربی تیم فولادخوزستان در خصوص آخرین وضعیت شرایط تیم فولاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی که آقای نکونام داشت کاملاً برای مسابقات آماده هستیم. منتهی یک هفته سازمان لیگ مسابقات را عقب انداخت و شرایط تمرین تغییر کرد اما آماده بازی با استقلال هستیم.

 

رجبی در مورد اینکه آیا تعویق بازی با استقلال به ضرر فولاد شد یا نفع این تیم عنوان کرد: به هر حال چون یک برنامه تقریباً یک ماهه داشتیم فکر می‌کنم به ضرر ما بود. برنامه‌ریزی ما به هم ریخت اما به هرحال آن را تغییر می‌دهیم و به نحو احسن از آن استفاده می‌کنیم.

 

وی در مورد محل میزبانی از تیم استقلال و اینکه اهواز شرایط قرمز دارد گفت: به هر حال حق طبیعی ما این است که در زمین خودمان بازی کنیم. چون تماشاگر نداریم فکر می‌کنیم شرایط کرونا خیلی تأثیری روی بازی ندارد و عوامل برگزاری مسابقه و 2 تیم هستند که فکر کنم آنها هم مشکلی پیدا نمی‌کنند. اگر پروتکل بهداشتی را بازیکنان در فرودگاه رعایت کنند هیچ مشکلی ندارد و ما حتماً در اهواز بازی می‌کنیم.

 

مربی تیم فولاد در مورد اینکه آیا فولاد می‌تواند سهمیه آسیایی را کسب کند عنوان کرد: هدف امسال ما این بوده که به سهمیه نزدیک باشیم ولی با توجه به شرایطی که پیش آمده الان امیدوارم که بتوانیم سهمیه هم بگیریم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.