به گزارش “مجله ایما”، رحمان رضایی سرمربی رایکا بابل در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: بالاخره همه بازی‌ها سخت است و هیچ دیداری برایمان آسان نیست، باتوجه به آن که هر تیمی در شرایطی که قرار دارد به امتیاز نیاز دارد و ما بازی خوبی را انجام دادیم و موقعیت های زیادی را خلق کردیم.

 

وی افزود: به دلیل پروازهایی که داشتیم و سفر طولانی‌ای که وجود داشت امروز من حس کردم که بدن بازیکنان کمی سنگین است و از لحاظ بدنی بازیکنان آمادگی کامل را ندارند ولی خداراشکر توانستیم بازی را با سه گل و برد پشت سر بگذاریم و من راضی هستم از وضعیتی که تیممان دارد و انشالله که بتوانیم بازی های بعدیمان را نیز با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی درخصوص شرایط رایکا گفت: خداروشکر از شرایط راضی‌ام و تیممان همچنان نیاز به کار دارد و در خیلی از کارهای تاکتیکی، فنی انفرادی و گروهی لازم است بیشتر کار شود و ما باتوجه به زمان کمی که داریم وقت آنچنانی برای انجام این تمرینات نخواهیم داشت و ما در تلاش هستیم در بهترین زمان ممکن تیم را از همه لحاظ آماده کنیم تا بتوانیم به اهدافمان برسیم.

 

رضایی درخصوص بدون تماشاگر شدن بازی‌ها گفت: تصمیمی است که گرفته شده و به همین شکل دیدارها در حال برگزاری هستند اما نظر شخصی من این است که دیدارها تعطیل شود و خطر برای بازیکنان و سایر افراد حاضر در ورزشگاه‌ها وجود دارد و از نظر من بهتر است با یک وقفه‌ای کوتاه مسابقات مواجه شود. با توجه به پتانسیل تیممان ما نیم درصد هم به سقوط فکر نمی‌کنیم و به دنبال آن هستیم که در جدول به تک رقمی دست پیدا کنیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.