“” رحیم استرلینگ در ترکیب لیورپول بود که تبدیل به ستاره ای جوان و آینده دار شد اما او در تابستان سال 2015 این تیم را به مقصد منچسترسیتی ترک کرده و به شدت باعث عصبانیت هواداران لیورپول شد. اما رحیم استرلینگ بعد از 5 سال درخشان در ترکیب سیتیزن ها مدعی شد لیورپول باعث رشد او در دنیای فوتبال شده و این تیم در قلبش جای دارد.

 

 

رحیم استرلینگ گفت: “آیا ممکن است من در آینده به لیورپول بازگردم؟ صادقانه به شما بگویم من هنوز لیورپول را دوست دارم. البته نمی خواهم ماجرا را پیچیده کنم. لیورپول همیشه در قلب من جای دارد. این تیم بوده که کارهای بزرگی را برای من انجام داده و باعث رشد من در دوران ورزشی ام شده است.”

 

رحیم استرلینگ همچنین در مورد هافبک های مورد علاقه اش در دنیای فوتبال گفت: “باید به نام هایی چون فرانک لمپارد استیون جرارد و پل اسکولز اشاره کنم. البته اشتباه نکنید اینیستا ژاوی و ژابی آلونسو نیز بازیکنانی بزرگ و فوق العاده بود و همه آنها در جام های زیادی قهرمان شده اند اما من در دوران نوجوانی با تماشای بازی جرارد لمپارد و اسکولز بزرگ شده ام و ترکیب آنها کنار یکدیگر وحشتناک بود.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.