دانلود سریال یاغی

آرتیس آدوریز اسطوره باشگاه اتلتیک بیلبائو و مهاجم گلزن اسپانیایی که رکورد مسن‌ترین گلزن تاریخ تیم ملی کشورش اسپانیا را در دست دارد رسما اعلام کرد که با فوتبال خداحافظی کرده و بازنشسته شده است.

 

 

اگر اپیدمی کرونا باعث ایجاد وقفه و تعلیق رقابتهای فوتبال نمی‌شد آدوریز طبق برنامه باید ماه گذشته در فینال جام حذفی اسپانیا کوپا دل‌ری با پیراهن تیمش بیلبائو به مصاف رئال سوسیداد می‌رفت. آدوریز 39ساله می‌گوید باید تحت یک عمل جراحی جدی روی پایش قرار بگیرد. او با انتشار پیامهایی در شبکه اجتماعی توییتر از بازنشستگی خبر داد و از هوادارانش خداحافظی کرد.

 

آرتیس آدوریز در توییتر خود نوشت: من بارها گفته‌ام قبل از اینکه شما بخواهید فوتبال را ترک کنید فوتبال شما را ترک می‌کند. دیروز دکترها به من گفتند برای معاینه پیش یک جراح بروم و هر چه سریعتر استخوان لگمنم را با یک استخوان مصنوعی عوض کنم تا بتوانم به زندگی عادی برگردم. متاسفانه واقعیت این است که بدن من به صدا درآمده و گفته کافی است.

 

 

اسطوره باشگاه اتلتیک در ادامه گفت: با این شرایط دیگر نمی‌توانم آنطور که دلم می‌خواهد به هم‌تیمی‌هایم کمک کم و دیگر قادر نیستم آنطور که از یک ورزشکار حرفه‌ای انتظار می‌رود در میادین باشم. به همین سادگی.

 

آدوریز در دوران طولانی درخشش با پیراهن بیلبائو برای این تیم 296 بازی انجام داده و 141 گل به ثمر رسانده. او مدتی هم در تیمهای والنسیا و مایورکا بازی کرده ولی همیشه نامش با نام اتلتیک بیلبائو عجین خواهد بود.

 

آرتیس آدوریز سیزده بازی ملی در تیم ملی اسپانیا هم در کارنامه دارد. او در سال 2016 درحالیکه 35 سال و 275 روز از تولدش می‌گذشت برای لاروخا گلزنی کرد تا رکورد مسن‌ترین گلزن تاریخ اسپانیا را به خود اختصاص دهد. رکوردی که همچنان در اختیار او است.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.