به گزارش “مجله ایما”، بارسلونا دقایقی پیش رسما اعلام کرد که مارتین برایثویت مهاجم دانمارکی لگانس را با پرداخت رقم فسخ 18 میلیون یورویی او به خدمت گرفته است.

این بازیکن 29 ساله قراردادی 4 سال و نیمه تا ژوئن سال 2024 با بارسلونا امضا کرد. رقم فسخ او در بارسا 300 میلیون یورو است.

 بارسلونا پس از مصدومیت شدید دمبله و دوری شش ماهه ی او از میادین از فدراسیون فوتبال اسپانیا تقاضای جذب مهاجم جدید کرد که با موافقت مواجه شد. پیش از این لوئیس سوارز نیز به دلیل جراحی زانو، 4 ماه به دور از میادین مانده بود و بارسا نیاز مبرم به یک مهاجم جدید را احساس می کرد.

برای این مهم، گزینه های زیادی مدنظر بودند و در نهایت قرعه به نام برایثویت افتاد. او روز گذشته آخرین تمرینش با لگانس را انجام داد و سپس از هم تیمی هایش خداحافظی کرد. ایجنت او علی دورسون از دوشنبه در حال مذاکره با سران بارسلونا بود. مدیر لگانس اعلام کرده بود که تنها راه انتقال برایثویت این است که بارسلونا بند فسخ او را فعال کند. 

مراسم معارفه برایثویت امروز ساعت 19.15 به وقت محلی خواهد بود.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.