دانلود سریال یاغی

لالیگا تاریخ برگزاری مسابقات باقی‌مانده از این فصل لیگ را اعلام کرد. زمان شروع دو هفته اول بازی‌ها هم اعلام شده است. شروع مجدد لالیگا از روز 11 ژوئن با دربی بین تیمهای سویا و رئال بتیس در ساعت 10 شب به وقت محلی خواهد بود.

 

 

در بازی بعدی روز 13 ژوئن بارسلونای صدرنشین به مایورکا می‌رود رئال مادرید به مصاف آیبار رفته و اتلتیک بیلبائو مقابل اتلتیکو مادرید صف‌آرایی خواهد کرد. اینها مهمترین مسابقات روز یکشنبه 14 ژوئن هستند.

 

هفته دوم رقابتها در میانه هفته برگزار می‌شود. بارسلونا روز سه‌شنبه با لگانس دیدار خواهد کرد و رئال مادرید روز پنج‌شنبه در مقابل والنسیا قرار خواهد گرفت.

 

یکی از حساس‌ترین مسابقات باقی‌مانده در این هفته‌های لالیگا دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید است که روز چهارشنبه اول ژوئیه برگزار خواهد شد.

 

مسابقات آخر هفته در سه ساعت 5 بعد از ظهر 7.30 بعد از ظهر و 10 شب به وقت محلی شروع خواهد شد. مسابقات میان هفته هم راس ساعت 7.30 بعد از ظهر و 10 شب شروع خواهد شد. ساعت‌های بعد از ظهر برای شهرهای شمالی اسپانیا کنار گذاشته شده که هوا در آنها خنک‌تر است و مسابقات در شهرهای جنوبی که گرم هستند در ساعات پایانی شب خواهد بود.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.