“” سه هفته پیش بود که فوتبال آلمان به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا به تعویق افتاد. قرار بود شرایط ادامه بازی ها بررسی شود ولی به دلیل ادامه وضعیت بحرانی در آلمان تصمیم بر این شد که بازی ها یک ماه دیگر هم به تعویق بیفتند.

 

 

Die Beschlüsse wurden am Dienstag auf einer außerordentlichen Mitgliederversammlung per Video-Konferenz gefasst.

 

 

در حال حاضر قرار است بازی ها از 11 اردیبهشت پیگیری شوند ولی باید دید که در آن مقطع وضعیت شیوع کرونا در آلمان چگونه خواهد بود. پیش از این لیگ برتر انگلیس نیز بازی های خود را تا 11 اردیبهشت به تعویق انداخته بود.

کریستین سیفرت مدیر اجرایی بوندسلیگا امروز این مساله را به اطلاع رسانه ها رساند. او پیش از کنفرانس خبری خود در جلسه ای به نمایندگان 36 تیم حاضر در بوندسلیگای 1 و 2 آنها را در جریان این موضوع قرار داده بود.

به این ترتیب برای مثال بازی های بایرن مونیخ بین هفته های 28 تا 31 برابر دورتموند فورتونا دوسلدورف لورکوزن و مونشن گلادباخ به زمانی دیگر موکول خواهند شد. دو بازی این تیم برابر یونیون برلین و فرانکفورت نیز پیش از این به تعویق افتاده بودند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.