به گزارش “مجله ایما”، بایرن مونیخ دیشب موفق شد با ارائه نمایشی مقتدرانه و درخشان در لندن، با سه گل چلسی را مغلوب کرده و تا حد زیای صعود خود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را مسجل سازد، اما این دیدار تبعاتی نیز برای باواریایی ها به همراه داشت و حالا اخبار حاکی از مصدومیت رابرت لواندوفسکی است.

 

 

ستاره لهستانی و گلزن بایرن مونیخ به دلیل مصدومیت زانو به مدت چهار هفته قادر به همراهی تیمش نخواهد بود و بدین ترتیب دیدار برگشت لیگ قهرمانان در آلیانس آره نا مقابل چلسی را از دست خواهد داد. البته با توجه به اینکه بایرن تقریبا صعود خود در بازی رفت را قطعی ساخته، احتمالا نبود لواندوفسکی مشکل چندانی برای هانسی فلیک و تیمش ایجاد نخواهد کرد.

 

اما غیبت رابرت لواندوفسکی در این مدت در بازی های حساس در بوندسلیگا و دی اف بی پوکال شرایط را برای بایرن مونیخ دشوار خواهد ساخت. رابرت لواندوفسکی در این فصل تا اینجا نمایش فوق العاده ای داشته و در تمامی رقابت ها 39 گل برای بایرن مونیخ به ثمر رسانده است. این ستاره باتجربه لهستانی احتمالا در مرحله یک چهارم لیگ قرمانان قادر به همراهی تیمش خواهد بود.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.